Zabawna dłoń

      Brak komentarzy do Zabawna dłoń

Pacynki to maskotki, które zakłada się na dłoń. Wesołe misie, słoniki, laleczki czy inne zabawne i ładne maskotki zawsze bawią i cieszą rzesze dzieci.
Pacynka to rodzaj lalki nakładanej na dłoń, to tak jak rękawiczka tylko nie zwykła rękawiczka a wesoła, zabawna, poruszana palcami osoby, która daną laleczkę nałożyła na dłoń. W ten sposób można zrobić super przedstawienie, mini teatrzyk. Lalki pacynki są dla niektórych dzieci, ulubionymi zabawkami. Starsze dzieci same zakładają na rękę wesołe pacynki i odtwarzają fajne role i śpiewają wesołe piosenki. Pacynka to pies, kot, lalka, mikołaj, misio,króliczek, wszystkie bajkowe postacie, wszystkie zwierzątka i różne przedmioty. wszystko zależy od scenariusza, od pomysłu i1 od fabuły teatrzyku, który ma być wystawiony.
Pacynki możemy zrobić sami, lub kupić w sklepach stacjonarnych czy internetowych. Zawsze możemy dla swojego dziecka uszyć miękkie pacynki z filcu, zrobić je z wełny, z materiału imitującego futro. Każda pacynka jest miła w dotyku, przyjemna z wyglądu a jeszcze dodatkowo, jeżeli tchniemy w nią życie, może być zabawna i dowcipna.
Podczas zabawy z pacynkami, dzieci rozwijają swoją kreatywność i wyobraźnię. Te kolorowe kukiełki sprawiają, że dzieci zmieniają głos, wczuwają się w daną rolę i bawią się cudownie.
Zabawki zawsze wykonuje się z materiałów dobrej jakości, wkładanie na rękę takiej pacynki sprawia przyjemność. Kreatywna zabawa rozwija wyobraźnię dziecka. Pacynki to zabawki, które z łatwością można ożywić, sprawić, że będą żywotną zabawką i zawsze ciekawą.
Pamiętać należy zatem o tym, że przy pracy z pacynkami, należy posiadać również ciekawa historie, którą opowie się dzieciom ze szczegółami. Dzieci to bardzo konkretni widzowie, zawsze zapytają się o wszystko, zawsze musza poznać dokładnie wszystkie szczegóły i detale.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *