Wózki hotelowe – podział i klasyfikacja

      Możliwość komentowania Wózki hotelowe – podział i klasyfikacja została wyłączona

Profesjonalne wózki hotelowe to bardzo szeroka część naszego asortymentu. Mimo to, można je podzielić na kilka odrębnych działów, dostosowanych do konkretnych potrzeb i zastosowań.

Po co nam wózek hotelowy?

Zadaniem wózka hotelowego jest kompleksowy przewóz różnych przedmiotów – od akcesoriów kąpielowych, aż po produkty garmażeryjne. Wózki te są wykorzystywane również w profesjonalnym czyszczeniu pomieszczeń. Jak zatem je podzielić w prosty i wygodny sposób?

Wózki hotelowe dostępne w naszym asortymencie, dzielimy na:

1. Wózki do sprzątania – są wyposażone w kilka pojemników na brudną i czystą wodę, mop (lub dwa mopy), wyciskarkę itd. Ich cechą charakterystyczną jest duża odporność na zastosowanie podczas sprzątania odczynniki chemiczne. Ponadto cechują się dużą funkcjonalnością i wygodą użytkowania.

2. Wózki do pościeli – posiadają dwie komory, z których jedna przeznaczona jest dla pościeli czystej a druga – dla pościeli brudnej. Specjalna konstrukcja wózka sprawia, że możliwe jest pełne oddzielenie obydwu rodzajów pościeli a także – bezpieczne jej przechowanie, bez ryzyka powstania pleśni.

3. Wózki do zastosowań gastronomicznych – są to produkty, które umożliwiają przewożenie żywności w zdrowych i higienicznych warunkach. Dzięki specjalnej konstrukcji, można za ich pomocą przewieźć różne artykuły żywnościowe, różniące się pomiędzy sobą składem i zastosowanymi składnikami.

4. Wózki bagażowe – są one najczęściej wykorzystywane w luksusowych hotelach. Umożliwiają łatwe przewiezienie odzieży, bez konieczności niepotrzebnego jej zwijania i gniecenia. Oferowane przez nas wózki do hotelu w wersji bagażowej, posiadają specjalne uchwyty na garnitury, które zapewniają ich przewóz w bezpiecznych warunkach.

Oprócz wyżej wymienionych wózków, mamy możliwość zaoferowania Państwu wygodnych akcesoriów, podnoszących komfort korzystania z naszych rozwiązań. Wśród nich dominującą rolę odgrywają dodatkowe pojemniki, kosze na kuwety i duże worki na śmieci (o pojemności około 70 litrów, lub więcej).

Więcej dowiesz się na: https://euro-mop.pl