Idealne wizytówki

      Brak komentarzy do Idealne wizytówki

W dzisiejszych czasach rzadko kiedy ludzie odchodzą od szablonowych rozwiązań, ale nie jest to reguła, której też nikt nie łamie. Wizytówki zwykle wykonywane są na grubych, trwałych papierach ozdobnych skromnie bądź nieskromnie ozdobionych logiem firmy i na przykład kojarzącą się z biznesem kolorystyką. Zwykle prostokątne, sztywne, czasem laminowane. A co by było, gdyby wszystkie były przyklejane?

Możliwości

Przetrzymywanie wizytówek papierowych powoli odchodzi do przeszłości, gdyż dane kontrahentów zwykle przechowywane są już w bazach komputerowych w chmurach lub na internetowych dyskach online, do których można mieć dostęp w jednej chwili. Być może zmiana wizerunku wizytówki mogłaby zwrócić ją światu jako nowy, ciekawy produkt.

Symbol elegancji

Wizytówki samoprzylepne świetnie sprawdzają się w specjalnie do tego przeznaczonych katalogach, w których można je magazynować. Dużo łatwiej jest po prostu przykleić taką wizytówkę w odpowiednim miejscu, a już nigdy się nie zgubi – chyba, że z całym katalogiem.

Zwykle nie nosi się przy sobie wizytówek, które się otrzymało – są one potrzebne jedynie przy próbie kontaktu. Wtedy wystarczy zajrzeć do chmury internetowej lub do swojej spersonalizowanej, solidnie wykonanej książki, w której wizytówka przy wizytówce widnieją dane wszystkich ważnych klientów i kontrahentów, z którymi chce się utrzymać stały kontakt.

Wizytówka samoprzylepna może być też świetnym szczegółem, który sprawi, że firma zostanie zapamiętana. Bo kreatywność zawsze jest w cenie.

Najlepsze wizytówki znajdziesz na: https://swiatetykiet24.pl/wizytowki